דרום קוריאה

הצג מודעות

Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- דרום קוריאה

נכס למכירה בדרום קוריאה

דרום קוריאה היא מדינה של מזרח אסיה שתופסת את המחצית הדרומית של חצי האי הקוריאני וחולקת עם צפון קוריאה את אחד הגבולות המיליטריזיים ביותר בעולם. זה ידוע באותה מידה בנוף הירוק וההררי שלו, זרוע עצי דובדבן ומקדשים בודהיסטיים בני מאות שנים. בירתה היא סיאול, אחת הערים המאוכלסות ביותר בעולם. היא גובלת בצפון עם צפון קוריאה, ממערב עם הים הצהוב (ואז סין), מדרום עם מיצר קוריאה וממזרח עם ים יפן.

מחיר המכירה הממוצע של נכסים למכירה בדרום קוריאה עלה ב 0.57% למרות מאמצי הממשלה לשלוט בשוק הנדל"ן. על פי נתוני הדו"ח, מחיר המכירה הממוצע של נכסים למכירה בדרום קוריאה עלה השבוע יותר מאשר הצמיחה של 0.34% שנרשמה שבוע קודם לכן.

הזינוק האחרון היה הגבוה ביותר מ- 0.57% מהצמיחה השבועית שנרשמה בשבוע הראשון של פברואר.

הגידול הגיע למרות שהממשלה מינתה ביום שני ארבע מחלקות בסיאול: ג'ונגנו, יונג, דונגדאמון ודונגג'אק, כשטחים ספקולטיביים הכפופים לתקנות פיננסיות ואחרות, והביאו ל 15 מספר האזורים הכפופים למגבלות בבירה 25 שכונות העיר.

מחירי הדירות בעיר המונה כמעט 10 מיליון תושבים עלו בשבועות האחרונים בעקבות ראש עיריית פארק וואן בסיאול, שהודיע ​​בקרוב על תוכנית לפיתוח יונגסאן והמחוז הפיננסי יואידו. על השוק לנקוט עמדת המתנה במגמת המחירים הממוצעת, שיכולה להיות מושפעת מהמדיניות הפיסקלית של הממשלה. מינואר עד אוגוסט, המחיר הממוצע עלה ב 12.42%, ועלה על 11.44% על בסיס שנתי.

  •  
    עוברים לדרום קוריאה, גולים וחיים בדרום קוריאה.

      מדינה השייכת למזרח אסיה, דרום קוריאה עשויה להוות אלטרנטיבה ברת קיימא להיות מסוגלת לאפס את חייו של אדם, אולי בהשקעה טובה. למרות ההיסטוריה של מדינה זו הייתה מוטרדת למדי, כיום היא מציגה עצמה כאומה חדשה, המסוגלת להציע הזדמנויות המתאימות לצרכים של כולם. האם אתה סקרן ללמוד עוד? בקרוב תגלו כמה פ ...

2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB